Firmamız 1990 Yılında Tokat Erbaa’da MEKSA AĞAÇ VE AĞAÇ ÜRUNLERİ İthalat ve İhracat firması olarak SAYIN SERAFETTİN MENEKSE tarafından kurulmuştur. 1998 Düzce’ye taşınan firmamız, daha sonra İstanbul’da Naturel Kross markası ile dipçik imalatına devam etmektedir.  Bu imalat serüveninde kalitesini ispatlayan Naturel Kross Dipçik Sanayi, Türkiye pazarında kendisini kanıtlamış, yurt dışında birçok ülkeye ihracat yapan uluslararası üne sahip bir firma haline gelmiştir.

Naturel Kross Dipçik, kalitesiyle olduğu kadar sahip olduğu ürün çeşitleri ile de rakip firmaların dikkatlerini üzerine toplamıştır. Dipçik (kundak) üretimi yapan birçok firma, üretiminde Naturel Kross Dipçik ürünlerini taklit etmektedir. Ancak yapılan taklit ürünler Naturel Kross Dipçik’in ürettiği ürünlerindeki kaliteyi yakalayamamaktadır. Çünkü Naturel Kross Dipçik’i diğer firmalardan ayıran temel özellik, ürettiği ürünlere duyduğu güven ve benzersiz bir kalite anlayışıdır.

Üretiminde dünya standartlarına uygun hammadde ve malzemeyi kullanan Naturel Kross Dipçik tüm üretim aşamalarında bu kalitenin korunması için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Naturel Kross Dipçiğe göre kalite, uygun hammaddenin yani malzemenin seçimi ile başlayan, üretimde uzman personelin elinde şekillenen, test ve deney süreçleriyle sağlamlığı ispatlanan, yıllarca süren müşteri memnuniyetiyle devam eden bir süreçtir. Naturel Kross Dipçik Sanayi müşteri memnuniyeti kavramını şansa bırakmaz. Üretilen tüm dipçikler ihracat yapılan ülkenin resmi standartları gözetilerek en zor şartlarda hazırlanmaktadır. Test ve kontrollerden yüzde yüz ( %100 ) başarıyla geçmeyen hiçbir ürün Naturel Kros Dipçik Sanayi kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmaz. Çünkü Naturel Kros Dipçik Sanayi kalite anlayışında güven duygusu temeldir. Naturel Kross Dipçik Sanayi müşterileri, Naturel Kross Dipçik Sanayi kalite anlayışına büyük bir güven duymaktadır. Çünkü Naturel Kross Dipçik sanayi, sadece güvenilirliğinden ve kalitesinden yüzde yüz ( %100 ) emin olduğu ürünleri pazara sunar.

Naturel Kross Dipçik Sanayi, temel Vizyonu av tüfeği dipçik ürün grubunda kaliteli üretim anlayışıyla sürekli gelişmek, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden sektöründe en iyi firma olmaktır. Naturel Kross Dipçik Sanayi, kaliteli bir yönetim anlayışıyla kusursuz av tüfek dipçikleri üreterek, uluslararası rekabet ortamında Türkiye’ye saygınlık kazandırma misyonu ile çalışmaya devam etmektedir.

picture